KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9557198

nr 955 7198

Nils Rundgren Björnjägaren

(1890-1971), Sverige

Blandteknik, Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), signerad 1970, 20x31

Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 20 april 2015
kl 18:12:51

Nils Rundgren Björnjägaren

Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren